Sterling Silver CZ Heart Bezel Studs | Banter

Have a question about Sterling Silver CZ Heart Bezel Studs?
Need help with this Sterling Silver CZ Heart Bezel Studs?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Heart |
| Stone Size | 3.0mm |
| Stone Setting | Bezel |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | ear fitting - butterfly inside silicone |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 4.37 mm |
| Height | 4.25 mm |