Made in Italy Glitter Enamel Curved Hoop Earrings in 10K Gold | Banter

Have a question about Made in Italy Glitter Enamel Curved Hoop Earrings in 10K Gold?
Need help with this Made in Italy Glitter Enamel Curved Hoop Earrings in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Enamel, Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Latchback |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 2;7x1;1;8x1 mm |
| Height | 24.6 mm |