14K Solid Gold Our Lady of Guadalupe Filigree Tri-Color Charm | Banter

Have a question about 14K Solid Gold Our Lady of Guadalupe Filigree Tri-Color Charm?
Need help with this 14K Solid Gold Our Lady of Guadalupe Filigree Tri-Color Charm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Tri-Tone |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Rhodium | Yes |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 11.4 mm |
| Height | 22.30 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Casted Bail |
| Width | 7.5 mm |