10K White Gold Star and Line Diamond-Cut Snap Hoop Earrings | Banter

Have a question about 10K White Gold Star and Line Diamond-Cut Snap Hoop Earrings?
Need help with this 10K White Gold Star and Line Diamond-Cut Snap Hoop Earrings?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | White |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Hinged |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 12 mm |
| Height | 12 mm |