10K Semi-Solid Gold CZ Triangle Bezel Studs | Banter

Have a question about 10K Semi-Solid Gold CZ Triangle Bezel Studs?
Need help with this 10K Semi-Solid Gold CZ Triangle Bezel Studs?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Trillion |
| Stone Size | 3.0 x 3.0mm |
| Stone Setting | Bezel |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Solitaire Studs |
| Earring Back Type | Bubble |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 4 mm |
| Height | 3.50 mm |