10K Hollow Gold Thick Swirl Hoops | Banter

Have a question about 10K Hollow Gold Thick Swirl Hoops?
Need help with this 10K Hollow Gold Thick Swirl Hoops?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished, Satin |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | ear fitting - snap lock |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 4.5 mm |
| Height | 20.30 mm |