10K Gold CZ Spiked Hoop - 18G 3/8" | Banter

Have a question about 10K Gold CZ Spiked Hoop - 18G 3/8"?
Need help with this 10K Gold CZ Spiked Hoop - 18G 3/8"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 1.2mm |
| Stone Setting | Bead |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Body Jewelry | |
|---|---|
| Body Jewelry Style | Clicker Hoop |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 018 Gauge |
| Height | 16.01 mm |