Textured Bead Bolo Bracelet in 10K Tri-Colour Gold - 9" | Banter

Have a question about Textured Bead Bolo Bracelet in 10K Tri-Colour Gold - 9"?
Need help with this Textured Bead Bolo Bracelet in 10K Tri-Colour Gold - 9"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Tri-Tone |
| Metal Finish | Textured |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bolo |
| Bracelet Length | 9 |
| Bracelet Clasp Type | Adjustable |
| Bracelet Chain Type | Wheat |
| Bracelet Width | 1 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 9 in |
| Width | 1 mm |
| Clasp Type | Adjustable |
| Chain Type | Wheat |