Sterling Silver CZ Heart Stone Necklace Charm | Banter

Have a question about Sterling Silver CZ Heart Stone Necklace Charm?
Need help with this Sterling Silver CZ Heart Stone Necklace Charm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Heart |
| Stone Size | 6.0mm |
| Stone Setting | Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Height | 12.50 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Casted Bail |
| Width | 5.5 mm |