Sterling Silver CZ Bead Chain Heart Charm Bracelet | Banter

Have a question about Sterling Silver CZ Bead Chain Heart Charm Bracelet?
Need help with this Sterling Silver CZ Bead Chain Heart Charm Bracelet?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 1.3mm |
| Stone Setting | Pavé |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Charm |
| Bracelet Length | 7 |
| Bracelet Clasp Type | Claw |
| Bracelet Chain Type | Bead |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 7 in |
| Height | 0.00 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Bead |