Solid Sterling Silver Diamond-Cut Tiger Head Necklace Charm | Banter
Select Your Metal: Sterling Silver

Have a question about Solid Sterling Silver Diamond-Cut Tiger Head Necklace Charm?
Need help with this Solid Sterling Silver Diamond-Cut Tiger Head Necklace Charm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Rhodium | Yes |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 40.00 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Bail |
| Width | 9 mm |
| Height | 9 mm |