Solid Sterling Silver CZ Square Station Necklace - 18" | Banter

Have a question about Solid Sterling Silver CZ Square Station Necklace - 18"?
Need help with this Solid Sterling Silver CZ Square Station Necklace - 18"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 2.0mm |
| Stone Setting | Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Rhodium Color | White |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion Necklace |
| Necklace Length | 18 in |
| Necklace Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Cable |
| Chain Solidity | Semi-Solid |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 024 Gauge |
| Length | 18 in |
| Width | 3.17 mm |
| Extender Length | 2 in |
| Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Cable |