Solid Stainless Steel CZ Flower Curved Belly Button Ring - 14G | Banter

Have a question about Solid Stainless Steel CZ Flower Curved Belly Button Ring - 14G?
Need help with this Solid Stainless Steel CZ Flower Curved Belly Button Ring - 14G?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 5.0 x 3.0mm |
| Stone Setting | 5-Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Body Jewelry | |
|---|---|
| Body Jewelry Style | Belly Button Ring |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 014 Gauge |
| Width | 12 mm |
| Height | 28.95 mm |