Solid Stainless Steel CZ Flower Belly Button Ring - 14G | Banter
Select Your Stone: White Cubic Zirconia Cz - Out of Stock

Have a question about Solid Stainless Steel CZ Flower Belly Button Ring - 14G?
Need help with this Solid Stainless Steel CZ Flower Belly Button Ring - 14G?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 2.5 x 3.0mm |
| Stone Setting | Mixed |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Body Jewelry | |
|---|---|
| Body Jewelry Style | Belly Button Ring |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 014 Gauge |
| Width | 8 mm |
| Height | 25.9 mm |