Solid Stainless Steel CZ 5mm Barbell Pair - 14G | Banter
Select Your Metal: Stainless Steel

Have a question about Solid Stainless Steel CZ 5mm Barbell Pair - 14G?
Need help with this Solid Stainless Steel CZ 5mm Barbell Pair - 14G?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 5.0mm |
| Stone Setting | 4-Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Body Jewelry | |
|---|---|
| Body Jewelry Style | Barbell |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 014 Gauge |
| Width | 6 mm |
| Height | 25.9 mm |