Solid Stainless Steel Black CZ Piercing Studs | Banter

Have a question about Solid Stainless Steel Black CZ Piercing Studs?
Need help with this Solid Stainless Steel Black CZ Piercing Studs?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Black |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 5.0mm |
| Stone Setting | 4-Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Stainless Steel |
| Metal Color | Black |
| Metal Finish | Polished |
| Metal Plating Type | Ion-Plated |
| Plating Color | Black |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Piercing |
| Earring Back Type | Friction |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 5.08 mm |
| Height | 5.08 mm |