Made in Italy Nail Station Bangle in 10K Two-Tone Gold Tube | Banter

Have a question about Made in Italy Nail Station Bangle in 10K Two-Tone Gold Tube?
Need help with this Made in Italy Nail Station Bangle in 10K Two-Tone Gold Tube?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Two-Tone |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Metal 2 Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Fashion |
| Bracelet Length | 7 |
| Bracelet Clasp Type | Tongue and Groove |
| Bracelet Width | 3 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 7 in |
| Width | 3 mm |
| Height | 3 mm |
| Clasp Type | Tongue and Groove |