Made in Italy Cubic Zirconia Tennis-Style Bolo Bracelet in Sterling Silver - 9.25" | Banter

Have a question about Made in Italy Cubic Zirconia Tennis-Style Bolo Bracelet in Sterling Silver - 9.25"?
Need help with this Made in Italy Cubic Zirconia Tennis-Style Bolo Bracelet in Sterling Silver - 9.25"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 2.0mm |
| Stone Setting | Machine Set Set Set Set Set Set Set Set Set Set Se |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bolo |
| Bracelet Length | 9.25 |
| Bracelet Clasp Type | Bolo |
| Bracelet Chain Type | Box |
| Bracelet Width | 4 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 9.25 in |
| Width | 4 mm |
| Clasp Type | Bolo |
| Chain Type | Box |