Made in Italy Child's 4mm Glitter Enamel Bangle in 10K Gold Tube - 5" | Banter

Have a question about Made in Italy Child's 4mm Glitter Enamel Bangle in 10K Gold Tube - 5"?
Need help with this Made in Italy Child's 4mm Glitter Enamel Bangle in 10K Gold Tube - 5"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Enamel, Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Fashion |
| Bracelet Length | 4.75 |
| Bracelet Clasp Type | Tongue and Groove |
| Bracelet Width | 3.8 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 4.75 in |
| Width | 3.8 mm |
| Clasp Type | Tongue and Groove |