Diamond-Cut Lightning Bolt Necklace Charm in 10K Semi-Solid Gold | Banter

Have a question about Diamond-Cut Lightning Bolt Necklace Charm in 10K Semi-Solid Gold?
Need help with this Diamond-Cut Lightning Bolt Necklace Charm in 10K Semi-Solid Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond-Cut, Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 6.05 mm |
| Height | 25.65 mm |