Cubic Zirconia Open Heart Pendant and 6mm Stud Earrings Set in Sterling Silver | Banter

Have a question about Cubic Zirconia Open Heart Pendant and 6mm Stud Earrings Set in Sterling Silver?
Need help with this Cubic Zirconia Open Heart Pendant and 6mm Stud Earrings Set in Sterling Silver?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 6.0mm |
| Setting Only | false |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Rhodium | Yes |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Heart |
| Necklace Length | 18 in |
| Necklace Extender Length | null null |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | Friction |
| Watch Design | |
|---|---|
| Model Number | ER-RD6&CPS01719 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18 in |
| Chain Type | Box |