Child's Sideways Cross Bracelet in 10K Gold - 6.5" | Banter

Have a question about Child's Sideways Cross Bracelet in 10K Gold - 6.5"?
Need help with this Child's Sideways Cross Bracelet in 10K Gold - 6.5"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Fashion |
| Bracelet Length | 10.25 |
| Bracelet Clasp Type | Spring-Ring |
| Bracelet Chain Type | Cable |
| Bracelet Width | 8.23 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 10.25 in |
| Width | 8.23 mm |
| Height | 16.05 mm |
| Extender Length | 1 in |
| Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Cable |