Child's 4mm Freshwater Cultured Pearl and Purple Cubic Zirconia Drop Earrings in 14K Gold | Banter

Have a question about Child's 4mm Freshwater Cultured Pearl and Purple Cubic Zirconia Drop Earrings in 14K Gold?
Need help with this Child's 4mm Freshwater Cultured Pearl and Purple Cubic Zirconia Drop Earrings in 14K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Pearl |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 4.0mm |
| Stone 2 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 2 Color | Purple |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone 2 Size | 3.0mm |
| Pearl Type | Cultured Freshwater |
| Pearl Size | 4.0mm |
| Stone Setting | Glue |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Drop |
| Earring Back Type | Screwback |