Child's 10K Tri-Tone Gold X Bar Stampato ID Bracelet - 5.5" | Banter

Have a question about Child's 10K Tri-Tone Gold X Bar Stampato ID Bracelet - 5.5"?
Need help with this Child's 10K Tri-Tone Gold X Bar Stampato ID Bracelet - 5.5"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Tri-Tone |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | I.D. |
| Bracelet Length | 5.5 |
| Bracelet Clasp Type | Claw |
| Bracelet Width | 9.5 |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 021 Gauge |
| Length | 5.5 in |
| Width | 9.5 mm |
| Clasp Type | Claw |