Child's 10K Solid Gold CZ and Synthetic Rainbow Butterfly Studs | Banter

Have a question about Child's 10K Solid Gold CZ and Synthetic Rainbow Butterfly Studs?
Need help with this Child's 10K Solid Gold CZ and Synthetic Rainbow Butterfly Studs?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Clear / White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 1.1mm |
| Stone Class | Cubic Zirconia |
| Stone 2 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 2 Color | Pink |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone 2 Size | 1.1mm |
| Stone 2 Class | Cubic Zirconia |
| Stone 3 Type | Glass |
| Stone 3 Color | Blue |
| Stone 3 Shape | Round |
| Stone 3 Size | 1.1mm |
| Stone 3 Class | Simulated |
| Stone Setting | Bead_Grain |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | ear fitting - screwback inside silicone |
| Product Details | |
|---|---|
| Height | 11.50 mm |