Child's 10K Gold Fashion Studs with Lab-Grown Diamond, 0.025 CT. T.W. | Banter

Have a question about Child's 10K Gold Fashion Studs with Lab-Grown Diamond, 0.025 CT. T.W.?
Need help with this Child's 10K Gold Fashion Studs with Lab-Grown Diamond, 0.025 CT. T.W.?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Total Weight (CT. T.W.) | 0.02500 |
| Color | I |
| Clarity | SI2 |
| Certified Diamond | Yes |
| Stone Type | Lab-Grown Diamond |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Class | Lab-Grown |
| Stone Treatment | Heated |
| Stone Setting | Pavé |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | Screwback |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 6 mm |
| Height | 6.00 mm |