Child's 10K Gold CZ Mouse Studs | Banter

Have a question about Child's 10K Gold CZ Mouse Studs?
Need help with this Child's 10K Gold CZ Mouse Studs?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Clear / White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 1.75mm |
| Stone Class | Cubic Zirconia |
| Stone Setting | Bead_Grain |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | Screwback |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 8 mm |
| Height | 7 mm |