4mm Bangle in 10K Gold Bonded Sterling Silver - 7.5" | Banter

Have a question about 4mm Bangle in 10K Gold Bonded Sterling Silver - 7.5"?
Need help with this 4mm Bangle in 10K Gold Bonded Sterling Silver - 7.5"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 10K Gold Over Silver |
| Metal Plating Type | Gold Over Silver |
| Rhodium | Yes |
| Metal 2 Gold Karat | 10K |
| Plating Color | Yellow |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bangle |
| Bracelet Length | 7.5 |
| Bracelet Clasp Type | Tongue and Groove |
| Bracelet Width | 4 |
| Bracelet Height x Width | 4 mm |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 7.5 in |
| Width | 4 mm |
| Clasp Type | Tongue and Groove |