4.1mm Curb Chain Necklace in 10K Gold Bonded Semi-Solid Sterling Silver - 24" | Banter

Have a question about 4.1mm Curb Chain Necklace in 10K Gold Bonded Semi-Solid Sterling Silver - 24"?
Need help with this 4.1mm Curb Chain Necklace in 10K Gold Bonded Semi-Solid Sterling Silver - 24"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K Gold Over Silver |
| Rhodium | Yes |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 24 |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Curb |
| Chain Solidity | Semi-Solid |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 100 Gauge |
| Length | 24 in |
| Width | 4.1 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Curb |