3mm Hammered Bangle Bracelet in Sterling Silver with 10K Gold Plate | Banter

Have a question about 3mm Hammered Bangle Bracelet in Sterling Silver with 10K Gold Plate?
Need help with this 3mm Hammered Bangle Bracelet in Sterling Silver with 10K Gold Plate?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Gold Karat | 10K Gold Plate |
| Metal 2 Type | Gold |
| Metal 2 Finish | Diamond-Cut |
| Metal 2 Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bangle |
| Bracelet Length | 7 |
| Bracelet Width | 3 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 7 in |
| Width | 3 mm |
| Height | 0.00 mm |