14K Semi-Solid Gold CZ Pink Marquise Trio Screw Nose Stud - 22G 1/2" | Banter

Have a question about 14K Semi-Solid Gold CZ Pink Marquise Trio Screw Nose Stud - 22G 1/2"?
Need help with this 14K Semi-Solid Gold CZ Pink Marquise Trio Screw Nose Stud - 22G 1/2"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Pink |
| Stone Shape | Marquise |
| Stone Size | 3.0 x 1.5mm |
| Stone Setting | V-Tip |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Body Jewelry | |
|---|---|
| Body Jewelry Style | Nose |
| Body Jewelry Gauge | 022 Gauge |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 022 Gauge |
| Width | 7.5 |
| Height | 4.00 mm |