14K Hollow Gold Curb - 20" | Banter
Select Your Metal: 14K Yellow Gold - Out of Stock

Have a question about 14K Hollow Gold Curb - 20"?
Need help with this 14K Hollow Gold Curb - 20"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Length | 20 in |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Curb |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Chain |
| Bracelet Width | 3.2 |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 3.2 mm |