14K Hollow Gold Ball L-Shaped Nose Ring - 18G 5/16" | Banter

Have a question about 14K Hollow Gold Ball L-Shaped Nose Ring - 18G 5/16"?
Need help with this 14K Hollow Gold Ball L-Shaped Nose Ring - 18G 5/16"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Body Jewelry | |
|---|---|
| Body Jewelry Style | Nose |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 018 Gauge |
| Length | 8 in |
| Width | 25 mm |
| Height | 2.5 mm |