14K Gold Plated Jesus Head Necklace Charm | Banter

Have a question about 14K Gold Plated Jesus Head Necklace Charm?
Need help with this 14K Gold Plated Jesus Head Necklace Charm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K Gold Plate |
| Metal Plating Type | Gold Plate |
| Plating Color | Yellow |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Height | 30.00 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Bail |
| Width | 9 mm |
| Height | 9 mm |