14K Gold Plated Diamond-Cut Curb Chain - 22" | Banter

Have a question about 14K Gold Plated Diamond-Cut Curb Chain - 22"?
Need help with this 14K Gold Plated Diamond-Cut Curb Chain - 22"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Brass |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Gold Karat | 14K Gold Plate |
| Metal Plating Type | Gold Plate |
| Plating Color | Yellow |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 22 |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Curb |
| Chain Width | 9 |
| Chain Solidity | Solid |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 250 Gauge |
| Length | 22 in |
| Width | 9 mm |
| Height | 9.00 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Curb |