14K Gold Plate Princess-Cut CZ Quad Groove 9mm Studs | Banter

Have a question about 14K Gold Plate Princess-Cut CZ Quad Groove 9mm Studs?
Need help with this 14K Gold Plate Princess-Cut CZ Quad Groove 9mm Studs?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Square |
| Stone Size | 9.0 x 9.0mm |
| Stone Setting | 4-Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K Gold Plate |
| Metal Plating Type | Gold Plate |
| Plating Color | Yellow |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Solitaire Studs |
| Earring Back Type | Bubble |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 9.25 mm |
| Height | 9.25 mm |