10K Solid Gold Replacement Body Ball (1 piece) | Banter

Have a question about 10K Solid Gold Replacement Body Ball (1 piece)?
Need help with this 10K Solid Gold Replacement Body Ball (1 piece)?
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Accessory Design | |
|---|---|
| Accessory Style | Other |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | .4 |
| Width | 4.5 mm |
| Height | 4.5 mm |