10K Solid Gold CZ Emerald-Cut Ring - Size 7 | Banter

Have a question about 10K Solid Gold CZ Emerald-Cut Ring - Size 7?
Need help with this 10K Solid Gold CZ Emerald-Cut Ring - Size 7?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Baguette |
| Stone Size | 3.0 x 1.5mm |
| Stone Setting | Bead |
| Setting Only | false |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Ring Design | |
|---|---|
| Ring Style | Fashion |
| Standard Ring Size | 7.0 |
| Ring Band Width | 2.3 mm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 2.3 mm |