10K Semi-Solid Gold 10mm CZ Solitaire Studs | Banter
Select Your Metal: 10K Yellow Gold

Have a question about 10K Semi-Solid Gold 10mm CZ Solitaire Studs?
Need help with this 10K Semi-Solid Gold 10mm CZ Solitaire Studs?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 10.0mm |
| Stone Setting | 4-Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Solitaire Studs |
| Earring Back Type | ear fitting - butterfly inside silicone |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 0.00 mm |