10K Hollow Gold Flat Cuban Chain Made in Italy - 20" | Banter

Have a question about 10K Hollow Gold Flat Cuban Chain Made in Italy - 20"?
Need help with this 10K Hollow Gold Flat Cuban Chain Made in Italy - 20"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 20 in |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Cuban |
| Chain Width | 5.3 |
| Chain Gauge | 120 Gauge |
| Product Details | |
|---|---|
| Height | 5.30 mm |
| Chain Type | Cuban |