10K Gold Textured "Good Luck" Oval Medallion Necklace Charm | Banter

Have a question about 10K Gold Textured "Good Luck" Oval Medallion Necklace Charm?
Need help with this 10K Gold Textured "Good Luck" Oval Medallion Necklace Charm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished, Textured |
| Gold Karat | 10K |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 17.45 mm |
| Height | 27.2 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Casted Bail |
| Width | 7.3 mm |