10K Gold CZ Bold Crucifix Necklace Charm | Banter
Select Your Metal: 10K Yellow Gold - Out of Stock

Have a question about 10K Gold CZ Bold Crucifix Necklace Charm?
Need help with this 10K Gold CZ Bold Crucifix Necklace Charm?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Square |
| Stone Size | 3.5 x 3.5mm |
| Stone Setting | 1-Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 10K |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 21.4 mm |
| Height | 40.65 mm |