040 Gauge Valentino Chain Necklace in 10K Hollow Gold - 26" | Banter
Select Your Metal: 10K Yellow Gold - Out of Stock

Have a question about 040 Gauge Valentino Chain Necklace in 10K Hollow Gold - 26"?
Need help with this 040 Gauge Valentino Chain Necklace in 10K Hollow Gold - 26"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 10K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 26 |
| Necklace Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Valentino |
| Chain Width | 1.7 |
| Chain Solidity | Hollow |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 040 Gauge |
| Length | 26 in |
| Width | 1.7 mm |
| Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Valentino |