Sterling Silver Tube Hoops | Banter

Have a question about Sterling Silver Tube Hoops?
Need help with this Sterling Silver Tube Hoops?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Latchback |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 55 in |
| Width | 4 mm |
| Height | 55.00 mm |