Sterling Silver Simulated Opal and CZ Oval Link Studs | Banter

Have a question about Sterling Silver Simulated Opal and CZ Oval Link Studs?
Need help with this Sterling Silver Simulated Opal and CZ Oval Link Studs?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Opal |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Baguette |
| Stone Size | 4.0 x 2.5mm |
| Stone Class | Natural |
| Stone Treatment | None |
| Stone 2 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 2 Color | White |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone 2 Size | 2.5mm |
| Stone Setting | Glue |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Fashion Studs |
| Earring Back Type | ear fitting - butterfly inside silicone |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 5.1 mm |
| Height | 11.80 mm |