Sterling Silver CZ Station Chain Drop Earrings | Banter

Have a question about Sterling Silver CZ Station Chain Drop Earrings?
Need help with this Sterling Silver CZ Station Chain Drop Earrings?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 3.0mm |
| Stone Setting | Bezel |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Drop |
| Earring Back Type | Friction |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 12 in |
| Width | 0.9 mm |