Solid Sterling Silver CZ Double Ear Cuff | Banter

Have a question about Solid Sterling Silver CZ Double Ear Cuff?
Need help with this Solid Sterling Silver CZ Double Ear Cuff?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Round |
| Stone Size | 1.25mm |
| Stone Setting | Shared Prongs |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Cuff |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 5.5 mm |
| Height | 12.00 mm |