Solid Sterling Silver 4mm CZ Heart Station Hoop Earrings | Banter

Have a question about Solid Sterling Silver 4mm CZ Heart Station Hoop Earrings?
Need help with this Solid Sterling Silver 4mm CZ Heart Station Hoop Earrings?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | White |
| Stone Shape | Heart |
| Stone Size | 4.0mm |
| Stone Setting | Prong |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | ear fitting - snap lock |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 3 mm |
| Height | 17.50 mm |