Made in Italy Singapore Chain Anklet in 10K Solid Gold - 9" | Banter

Have a question about Made in Italy Singapore Chain Anklet in 10K Solid Gold - 9"?
Need help with this Made in Italy Singapore Chain Anklet in 10K Solid Gold - 9"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished, -, Barrel |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Anklet |
| Bracelet Length | 9 |
| Bracelet Clasp Type | Spring-Ring |
| Bracelet Chain Type | Singapore |
| Bracelet Width | 1.4 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 9 in |
| Width | 1.4 mm |
| Extender Length | 1 in |
| Clasp Type | Spring-Ring |
| Chain Type | Singapore |