Made in Italy 32mm Diamond-Cut Basket Weave Hoop Earrings in 10K Gold | Banter

Have a question about Made in Italy 32mm Diamond-Cut Basket Weave Hoop Earrings in 10K Gold?
Need help with this Made in Italy 32mm Diamond-Cut Basket Weave Hoop Earrings in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond, Cut |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Latchback |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 3.8 mm |
| Height | 30 mm |